The Elder Scrolls Online®: Tamriel Unlimited™ w planie wydawniczym firmy Cenega

ZeniMax® Europe Limited oraz Cenega z przyjemnością informują, że gra The Elder Scrolls Online®: Tamriel Unlimited™ na konsole nowej generacji będzie dostępna w naszym kraju równocześnie z premierą światową, tj. 9 czerwca. Tytuł zostanie wydany w angielskiej wersji językowej na konsole Xbox One oraz PlayStation®4, a także w wersji pudełkowej na komputery PC. Przypominamy jednocześnie, że gracze nie muszą już opłacać comiesięcznej subskrypcji.

 

Opis gry:

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited zawiera całą wspaniałą rozgrywkę z oryginalnej gry na PC/Mac oraz wszystkie aktualizacje i dodatki zawartości, w tym ekscytujące nowe systemy sprawiedliwości i czempionów. Wszystkie istniejące konta na PC/Mac, otwarte lub zamknięte, zostały już zaktualizowane do edycji Tamriel Unlimited w marcu, a byli gracze otrzymali zaproszenie do gry, aby poznać wszystkie nowe elementy świata. Nowi fani będą musieli dokonać jednorazowego zakupu, aby móc grać, bez żadnych ograniczeń, tak długo jak zechcą – bez opłacania abonamentu. Tamriel Unlimited wyposażone zostanie w specjalne, opcjonalne elementy do zakupu i pobrania oraz specjalny Sklep Koronny w grze, w którym będzie można personalizować przedmioty. Regularne aktualizacje i nowe elementy rozgrywki będą oferowane wszystkim graczom bez dodatkowych opłat.

 

Prócz tego, Bethesda zaoferuje ESO Plus™ wszystkim, którzy chcą płacić co miesiąc za usługę członkowską premium, która zawierać będzie niepowtarzalne premie w grze, miesięczny przydział koron do wykorzystania w sklepie oraz dostęp do wszystkich pakietów zawartości DLC przez czas obowiązywania członkostwa. Gracze na PC/Mac z aktywną subskrypcją w dniu 17 marca zostali automatycznie przeniesieni do ESO Plus i mogą już cieszyć się z przywilejów związanych z członkostwem.

 

Pod tym linkiem można obejrzeć zwiastun gry.

 The Elder Scrolls Online®: Tamriel Unlimited

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.