Tales of Graces F & Tales of Symphonia Chronicles Compilation w planie wydawniczym firmy Cenega

Cenega informuje, że do jej planu wydawniczego trafiła gra Tales of Graces F & Tales of Symphonia Chronicles Compilation. Ten pakiet dwóch gier zostanie wydany 15 maja na konsole PlayStation®3 w angielskiej wersji językowej.

 

Przeżyj jeszcze raz niezapomnianą i poruszającą sagę Tales of Symphonia w HD! Dzięki Tales of Symphonia Chronicles™, gracze mogli będą doświadczyć najbardziej osławionej gry z serii Tales ofTales of Symphonia™, po raz pierwszy w odświeżonej i kolorowej grafice w wysokiej rozdzielczości, wraz z dodatkową zawartością oraz sequelem wydanym w 2008 roku: Tales of Symphonia™: Dawn of the New World.

W świecie Sylvarant ziemia zaczyna obumierać na skutek ciągłej utraty Many – źródła energii potrzebnego zarówno do czarów, jak i do samego życia. Gdy uprawy usychają i pojawia się ubóstwo, ludzie zwracają się z nadzieją w stronę Wybrańca, który może uratować świat od choroby, jeżeli uda mu się wypełnić Pielgrzymkę Regeneracji Świata. Lloyd Irving i jego przyjaciele muszą znaleźć sposób, by pomóc Wybrańcowi obudzić Przywołane Duchy, ale szybko odkryją, że los alternatywnego świata jest zagrożony przez ich działania.

Tales of Symphonia: Dawn of the New World przedstawia podróż dwóch młodych bohaterów, Emila i Marty, w świecie przepełnionym chaosem. Ich losy przeplatać się będą z losami Lloyda, Colette i Ratatoska, Przywołanego Ducha, który ponoć jest władcą wszystkich potworów.

 

Cechy gry:

 

·       Najsławniejsza gra z serii Tales of powraca w HD.

·       Możliwość grania z japońskimi głosami postaci.

·       Cała saga Tales of Symphonia połączona w jedną grę.

·       Ponad 90 godzin gry.

·       Nowi przerażający Bossowie.

·       40 nowych Artes podzielonych pomiędzy grywalnymi postaciami i wrogami.

 

Tales of Graces F przedefiniowało gatunek fantasy RPG dzięki połączeniu grafiki inspirowanej anime, fascynującej, głębokiej historii oraz szybko rozgrywanym strategicznym bitwom. Umiejscowiona w czasie konfliktu pomiędzy trzema królestwami walczącymi o dominację, historia opowiada o losach Asbela Lhanta i jego przyjaciół. Wyruszają oni w podróż mającą na celu chronić więzi pomiędzy królestwami, nie zdając sobie jednak sprawy z tego, że ich misja już wkrótce wstrząśnie posadami całego ich świata.

 

Cechy gry:

 

·       Doświadcz ponad 50 godzin gry na PlayStation®3 – Zagłęb się w historię i świat Tales of Graces F na ponad 40 godzin. Po ukończeniu głównej misji, rozpoczniesz epilog Lineage & Legacies, który zawierać będzie dodatkowe 10 godzin gry! Eksploruj nowe podziemia, walcz z przerażającymi potworami i posługuj się nowymi zaklęciami, atakami i technikami!

·       Oszałamiający wygląd – Grafika wysokiej jakości i stylowy cell shading przyciągają uwagę do pełnego szczegółów stylu anime. Piękne i obszerne lokacje dają graczom wolność w odkrywaniu otwartego świata.

·       Opanuj nowe style walki – Zarządzaj „Style Shift – Linear Motion Battle System” by móc swobodnie przełączać się pomiędzy stylami walki i zgrabnie unikać ataków wroga. Włącz „Accelerate Mode” by wykorzystać potężne nowe techniki i wciągnij przeciwników w walkę, jakiej nigdy przedtem nie widziałeś!

·       Unikalny system gry dla kilku osób – Poproś o pomoc trzech swoich przyjaciół, by stanęli z Tobą ramię w ramię! Gracze mogą swobodnie dołączyć do walki w dowolnym momencie poprzez podpięcie kontrolera!

 Tales of Symphonia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.