Resident Evil Revelations 2 – premiera

Cenega poinformowała, że dziś do sprzedaży trafiła gra Resident Evil Revelations 2. Gra ukazała się na PC z Windows, a także na konsolach Xbox 360, Xbox One, Playstation®3 i Playstation®4 w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Za polską wersję odpowiada światowy wydawca tego tytułu.

 

Wydanie pudełkowe gry zawiera:

·         Wszystkie cztery epizody opublikowane wcześniej w wersji cyfrowej.

·         Dwa dodatkowe epizody poboczne, które skoncentrują się na historii nowych bohaterów serii Resident Evil: Moiry Burton oraz Natalii Korda.

·         Dodatkowe postaci w Trybie Szturmu: Hunk oraz Albert Wesker.

·         Cztery kostiumy (po jednym dla każdej z głównych postaci: Claire, Moiry, Barryego i Natalii).

·         Cztery dodatkowe mapy do Trybu Szturmu, znane z poprzednich gier z serii Resident Evil, zebrane w Paczce Klasycznych Map.

 

Resident Evil Revelations 2 przedstawia historię Claire Redfield i Moiry Burton, które zostają porwane i umieszczone w mrocznym, opuszczonym więzieniu. Ich głównym celem będzie odkrycie kto i dlaczego je uwięził, zaś na drodze do zakończenia tej przerażającej historii staną zupełnie nowi przeciwnicy – Afflicted. W trakcie walki o przetrwanie gracze będą musieli rozsądnie dysponować ograniczoną amunicją i zasobami. Czy Claire i Moira przeżyją? Czy uda im się odkryć, dlaczego wylądowały na odosobnionej wyspie?

 

Główne cechy gry:

        Powrót survival horroru – Kompletnie nowa opowieść z cyklu Resident Evil Revelations nadciąga na konsole starej i nowej generacji.

        W rolach głównych Claire Redfield i Moira Burton– Claire, ulubienica fanów, powraca do horrorów, które nawiedzały ją w przeszłości; towarzyszyć jej będzie Moira Burton, której ojcem jest legenda Resident Evil – Barry Burton.

        Zło nie śpi – Akcja rozgrywa się w opuszczonym więzieniu na odosobnionej wyspie, gdzie koszmary czyhają za każdym rogiem. Czy bohaterkom uda się uciec?

        Całkowicie nowy przeciwnik – Inteligentniejsi od zombie, przerażający „Afflicted” mogą szybko się przemieszczać i atakować graczy używając broni, co czyni ich realnym zagrożeniem.

        Współpraca – Gracze będą musieli przełączać się między postaciami, by pokonać koszmary w trybie dla pojedynczego gracza bądź też w trybie kooperacji dla dwóch osób. Wykorzystaj latarkę Moiry, by oślepić wrogów, dzięki czemu Claire będzie mogła ich załatwić!

 resident Evil  Revelations 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.