J-Stars Victory Vs + w planie wydawniczym firmy Cenega

Jedna gra dla wszystkich fanów mangi i anime!

 

Cenega właśnie poinformowała, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra J-Stars Victory Vs +. Tytuł ukaże się 26 czerwca na konsole PlayStation®4 w angielskiej wersji językowej.

 

Z okazji 45-lecia magazynu „Shonen JUMP” i 20 rocznicy wydania magazynu „V JUMP”, przygotowana została niespotykana dotychczas bijatyka. Tytuł ten umożliwi fanom i graczom przejęcie kontroli nad ulubionymi postaciami z mangi i anime, dzięki czemu będą mogli przemierzać różne miejsca przywodzące na myśl m.in. One Piece, Naruto, Dragon Ball Z i wiele innych. Dla każdego fana mangi i anime, J-Stars Victory Vs + jest bez wątpienia pozycją obowiązkową, która zapewni wiele godzin emocjonujących i niezwykłych walk w niepowtarzalnej atmosferze.

 

Kluczowe cechy gry:

·       Po raz pierwszy w Europie – Unikalna gra łącząca w sobie licencje zawarte w sławnych magazynach JUMP zostanie wydana po raz pierwszy poza Japonią.

·       Niewiarygodny wybór postaci – Ogromny wybór bohaterów z najpopularniejszych mang/anime pochodzących z magazynów JUMP.

·       Świat JUMP – Świat, w którym toczy się akcja, oferuje 4 różne scenariusze, w których gracze mogą odwiedzić tak kultowe miejsca, jak Planeta Namek, Alabasta, Hidden Leaf Village…

·       Epickie walki – Dzięki systemowi walk drużynowych 2 vs 2, pojedynki będą trudne, strategiczne i ekscytujące. Każdy bohater będzie miał do dyspozycji swoje ataki pochodzące z oryginalnej mangi/anime. Gra zawierać będzie dodatkowo specjalne ataki, zwane „Combination Attack” oraz „Voltage System”, który uczyni walki jeszcze bardziej agresywnymi!

·       Tryb arcade – Tryb arcade, dodany do gry, działa w podobny sposób jak w innych bijatykach.

·       Oszałamiająca grafika – Dostępna po raz pierwszy na PlayStation®4, gra zaoferuje najlepsze możliwe doświadczenia płynące z rozgrywki i wciągnie graczy w anime.

 j-stars

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.