Grey Goo – udany powrót do Złotej Ery RTS!

Grey Goo: War is Evolving zostało stworzone przez studio Petroglyph Games, którego założyciele dostarczyli nam wcześniej kultowe Dune II oraz  Command & Conquer – gry, od których rozpoczął się gatunek strategii czasu rzeczywistego. Dopracowana formuła rozgrywki, nawiązująca do Złotej Ery RTS, urzekła graczy i media, zyskując wspaniały odbiór – średnia ocen oscyluje wokół 80%. Pokochali ją też polscy odbiorcy, gdyż jak do tej pory pojawiła się tylko jedna ocena poniżej 80% (a dokładnie: 7,5/10). Grey Goo rozpoczęło zatem marsz po tytuł najlepszej strategii 2015 roku.

Z tej okazji prezentujemy dwa filmy. Pierwszy z nich to trailer w polskiej wersji językowej, stanowiący jednocześnie próbkę jakości filmów przedstawiających postęp fabularny pomiędzy misjami. Warto tu zaznaczyć, że za wstawki filmowe odpowiedzialne było studio Weta, które pracowało m.in. nad efektami specjalnymi dla filmowej trylogii „Hobbit”.

Trailer Grey Goo w wersji PL można obejrzeć na kanale:

https://www.youtube.com/watch?v=b31HCqWh4MI

Ponadto prezentujemy pierwszy odcinek Developers Diary, także w polskiej wersji językowej. W tej odsłonie twórcy opowiadają, jak wyglądał powrót do formuły rozgrywki, która stworzyła gatunek RTS, zapewniając ogromne pokłady grywalności i niesamowitą popularność gatunku.

Pierwszą część Dev Diary można obejrzeć na kanale:

https://www.youtube.com/watch?v=XxeY84LMm_U

oraz na polskiej stronie gry: greygoo.techland.pl

Dzięki Techland, polskie wydanie pudełkowe, jest znacznie tańsze, niż zakup na platformie Steam. Grey Goo dostępne jest na naszym rynku w cenie 99,90 zł, w polskiej wersji językowej.

greygoo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.