Dziś premiera gry Final Fantasy Type-0 HD

Cenega informuje, że dziś – równocześnie z europejską premierą – ma miejsce premiera gry Final Fantasy Type-0 HD. Gra ukazała się w angielskiej wersji językowej na konsole Xbox One oraz PlayStation®4.        

Nowa część Final Fantasy, która trafiła na konsole nowej generacji, oferuje niezwykle wciągający świat, zapadające w pamięć postacie, jakość charakterystyczną dla całej serii, a także wspaniałą rozgrywkę oraz opowieść godną nazwy Final Fantasy. Tytuł ten przenosi graczy do fascynującego i dynamicznego świata Orience, w którym burzliwe wojny narodów grożą rozdarciem krainy. Gracze wkroczą do walki jako Class Zero, grupa uczniów z elitarnej akademii wojskowej, której kraj został zaatakowany przez sąsiadujące z nim agresywne Imperium. W trakcie tej brutalnej i wyczerpującej walki o przetrwanie będą oni musieli wykorzystać szeroki wachlarz magicznych i bitewnych umiejętności, używając nowego i ekscytującego trybu walki – wszystko po to, by pokonać Imperium i odkryć prawdę o wojnie.

Dostępne do wyczerpania zapasów w wybranych sklepach są także Limitowana Edycja ze SteelBookiem™ oraz FR4ME Edition z pudełkiem z wymiennymi grafikami umożliwiającymi spersonalizowanie jego wyglądu ulubionym artem z gry. Wszystkie wydania zawierają dostęp do dema gry FINAL FANTASY XV.

Cechy gry:

Grafika wysokiej jakości – świat Orience został powołany do życia wraz z ogromną ilością szczegółów na konsole nowej generacji, oferując olśniewające i wspaniałe widoki.

Wybór drużyny – wybieraj spośród 14 członków Class Zero, każdy z nich posiada indywidualne bronie, zdolności i style walki.

Walka o wysoką stawkę – krwawy, nastawiony na akcję nowy system walki, w którym każdy atak ukazuje kruchość życia; wkrocz do świata, w którym zwykłe ogniste zaklęcia spopielają wrogów, a zabójczy Killsight powoduje natychmiastową śmierć.

Nowy sposób narracji w Final Fantasy: odważny, emocjonalny i wciągający – historia o młodych bohaterach, którzy muszą stawić czoła najtrudniejszym decyzjom, od których będzie zależała śmierć albo życie, a także upadek i powstanie całych narodów.

Aby uzyskać więcej informacji na temat gry Final Fantasy Type-0 HD, odwiedź oficjalną stronę internetową www.finalfantasytype0.com

final fantasy type 0 HD 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.