Dodatek “Ant-Man i Osa” dostępny dla gry LEGO® Marvel Super Heroes 2

Najnowszy dodatek do gry LEGO® Marvel Super Heroes 2, inspirowany filmem Ant-Man i Osa zestaw zawierający nowy poziom i postaci, jest już dostępny! Premiera filmu Ant-Man i Osa odbędzie się 3 sierpnia 2018 roku.

Zupełnie nowy poziom zabiera Ant-Mana i Osę do zapomnianego laboratorium Hanka Pym, gdzie jego stary przeciwnik, Egghead, wykluwa złowieszczy plan. Zadaniem gracza w tej niezapomnianej przygodzie jest walka z pomagierami Eggheada i wielkim mechanicznym kurczakiem. Nowe postaci do odblokowania: Ant-man, Osa, Egghead, Crossfire, Stinger, The Human Fly, Giant-Man i Ghost dodani zostaną do puli ponad 200 superbohaterów i superzłoczyńców Marvela.

W grze LEGO® MARVEL Super Heroes 2 gracze muszą się zmierzyć z podróżującym w czasie Kangiem Zdobywcą w niesamowitych bitwach odbywających się w Chronopolis na przestrzeni przeróżnych epok, od starożytnego Egiptu i Dzikiego Zachodu po Saakar oraz Nowy Jork 2099 roku. W przygodach tych bierze udział cały szereg słynnych bohaterów, m.in. Kapitan Ameryka (jako kowboj), Spider-Man z roku 2099, Thor, Hulk, Strażnicy Galaktyki, Czarna Pantera, Kapitan Marvel, Doktor Strange, Zielony Goblin i dziesiątki innych superbohaterów oraz superzłoczyńców z uniwersum Marvela.

Dodatek Marvel’s Ant-Man and the Wasp można kupić osobno lub jako część Przepustki Sezonowej, która zawiera sześć paczek poziomów i cztery paczki postaci, w tym wcześniej wydane Guardians of the Galaxy Vol. 2Black PantherRunawaysCloak & Dagger i Infinity War oraz dodatkiChampionsOut of Time i Agents of Atlas.

Gra LEGO® MARVEL Super Heroes 2 jest dostępna na konsole PlayStation®4, Xbox One i Nintendo Switch™.

Marvel Ant-Man

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.